925CRAFT

Wiodący polski producent półfabrykatów do biżuterii

Półfabrykaty

Srebrne i złote półfabrykaty do biżuterii

Oferta 925CRAFT to szeroki asortyment półfabrykatów, dzięki którym nasi klienci odnoszą sukces na rynku jubilerskim, tworząc klasyczną, oryginalną i modną biżuterię. Tysiące produktów w jednym miejscu – wszystko czego potrzebujesz do profesjonalnego tworzenia biżuterii.

Zobacz półfabrykaty

Kamienie

Kryształy, kamienie naturalne i perły GAVBARI

Wysokiej jakości kamienie jubilerskie, które ozdobią Twoje kolekcje. Najpopularniejsze fasony i rodzaje szlifów, które pięknie odbijają światło i współgrają z powłokami galwanicznymi. Twórz biżuterię w każdym stylu, której nie oprą się Twoi klienci.

Zobacz kamienie

Usługi jubilerskie

Indywidualne projekty, galwanizacja, grawerowanie biżuterii

Kompleksowe usługi produkcji srebrnych i złotych półfabrykatów metodą odlewu i cięcia laserowego, galwanizacja produktów, grawerowanie biżuterii, badanie powłoki i stopu, tworzenie biżuterii personalizowanej i reklamowej oraz realizacja Twojego indywidualnego pomysłu na wzór – od projektu po gotowy produkt.

Dowiedz się więcej

Wieloletnie doświadczenie i precyzyjne rzemiosło – połączenie tradycji z nowoczesnością

Działalność w ponad 140 państwach

Firma 925CRAFT to wiodący polski producent półfabrykatów do biżuterii i zarazem hurtownia jubilerska. Nasza historia sięga 1987 roku, w którym powstało nasze przedsiębiorstwo. Od tego momentu nieustannie się rozwijamy, co potwierdza wieloletnia obecność na rynku. Po osiągnięciu sukcesu na rynku krajowym rozpoczęliśmy budowanie swojej rozpoznawalności na rynkach zagranicznych. Aktualnie współpraca obejmuje ponad 140 państw i stale poszukujemy kolejnych dróg rozwoju naszej firmy.

Mamy świadomość tego, że rozwój firmy wymaga nawiązywania wartościowych kontaktów. Przez wiele lat współpracowaliśmy z marką Swarovski, z którą doskonale się uzupełnialiśmy. Efektem współpracy było zaprojektowanie szerokiej palety srebrnych baz dedykowanych do najpopularniejszych na rynku kryształów. Asortyment ten objął bazy do kolczyków, pierścionków, spinek mankietowych, bransoletek, naszyjników oraz baz do klasycznych zawieszek i łączników. Komponenty te cieszą się ogromnym zainteresowaniem na całym świecie. Pragniemy nie zatrzymywać się na drodze do kolejnych sukcesów. Dalszy rozwój firmy to również rozbudowa jej poszczególnych działów, o co nieustannie zabiegamy. Regularnie wprowadzamy ulepszenia w strukturze organizacyjnej, ponieważ efektywność pracy przekłada się na lepsze wyniki biznesowe. Nie byłoby ich, gdybyśmy nie pamiętali o technicznych aspektach procesów wytwórczych, nieustannej trosce o klientów oraz analizowaniu zgłaszanych przez nich potrzeb.

Stale obserwujemy branżę, w której działamy, ponieważ tylko wtedy możemy odpowiadać na wyzwania, jakie się w niej pojawiają. Jednym z nich jest stworzenie własnej marki GAVBARI oferującej wysokiej jakości kryształy, kamienie szlachetne, półszlachetne i perły, wśród których znajdują się bardzo popularne i modne fasony oraz rozmiary. W ten sposób precyzyjnie wykonane półfabrykaty do biżuterii mogą zostać ozdobione pięknymi kamieniami w różnych barwach, stając się ozdobami kolekcji. GAVBARI to zawieszki, koraliki okrągłe i bicone, słynne Rivoli, Rose Cut, Chaton, Square Cushion. Nasza kompleksowa oferta jest odpowiedzią na potrzeby klientów zainteresowanych wyrobem wysokiej jakości biżuterii z kamieniami, kryształami i perłami, ponieważ sam projekt to nie wszystko. Do jego realizacji potrzebne są odpowiednie półfabrykaty do biżuterii i sprawdzony dostawca, taki jak 925CRAFT.

PRODUCENT GODNY ZAUFANIA

Dlaczego warto nawiązać współpracę z 925CRAFT

Nasza firma 925CRAFT jest miejscem, w którym zaopatrują się zarówno hurtownicy, jak i detaliści. Wszyscy partnerzy biznesowi są dla nas ważni. Stworzyliśmy dedykowane klientom systemy rabatowe, by każdy mógł kupić najwyższej jakości produkty w najkorzystniejszej dla siebie cenie. Wykorzystujemy nasze wieloletnie doświadczenie, by sprawnie i fachowo obsłużyć każdego klienta. Gwarantujemy wsparcie wykwalifikowanej kadry podczas każdego etapu realizacji zamówienia oraz przygotowywania indywidualnego wzoru według pomysłu klienta. Dokładamy starań, by zadbać o każdy szczegół, począwszy od produkcji, poprzez usługi, po wysyłkę zamówienia.

Długoletnia współpraca z jubilerami inspiruje nas do opracowywania i wprowadzania nowych rozwiązań. Jednym z nich jest usługa pakowania produktów metoda skin pack oraz ultra skin pack, dzięki której zminimalizowane jest ryzyko powstania uszkodzeń mechanicznych podczas transportu i późniejszego przechowywania półfabrykatów do biżuterii. Oferujemy bezpieczne i atrakcyjne opcje wysyłki, by klienci otrzymywali swoje zamówienia nie tylko doskonale zabezpieczone, ale i w jak najkrótszym czasie.

Własne zaplecze produkcyjne i stosowane technologie

Nasze zaplecze produkcyjne obejmuje również dział galwanizacji. Oferujemy wybór kilku opcji pokrycia galwanicznego naszych srebrnych produktów, m.in. z jasnożółtego, ciemnożółtego i różowego złota oraz platyny. Na wyposażeniu galwanizerni znajduje się spektrometr fluorescencyjny, który wykorzystuje czułą metodę fluorescencji rentgenowskiej. Dzięki niemu realizujemy również usługę badania grubości powłoki i składu stopowego biżuterii lub w próbce w dowolnym stanie: stałym, ciekłym lub proszku. Urządzenie określa udział procentowy 24 pierwiastków w stopie.

Inwestycje są dla nas siłą napędową dla rozwoju w dobrym kierunku. Siedziba naszej firmy pozostawia do dyspozycji powierzchnię ponad 3000 m2, na której znajdują się wszystkie działy odpowiedzialne za realizowanie zadań wpisujących się w specjalizację firmy. Produkcja jest realizowana między innymi w dziale: projektów, laserów, odlewni, galwanizerni, ręcznego lutowania oraz montowania biżuterii. Przeznaczamy środki finansowe na rozwój ogromnego zaplecza produkcyjno-technologicznego. Jest ono wyposażone w nowoczesne oprogramowanie i urządzenia. Są to między innymi lasery do produkcji wielkoseryjnej, dzięki którym bez problemu zrealizujemy duże zamówienia w krótkim czasie, na przykład na srebrne i złote blaszki. Raz stworzony model może być kopiowany niezliczoną ilość razy, co umożliwiają innowacyjne, autorskie rozwiązania. Oczywiście sprawne realizowanie zamówień klientów nie byłoby możliwe bez zatrudnienia doświadczonych specjalistów. Zaufana kadra oraz zaplecze produkcyjne pozwalają nam realizować produkcję na dużą skalę oraz wykonywanie wielu usług jubilerskich, jak galwanizacja czy projektowanie biżuterii 2D i 3D.

Indywidualne projekty na życzenie klienta

Projektujemy oraz wykonujemy modne wzory zawieszek, zgodnie z panującymi trendami, a także oryginalne, autorskie pomysły. Nasz asortyment obejmuje zawieszki odlewane oraz wycinane laserowo, w tym modele przeznaczone do grawerowania. Dodatkowo zapewniamy możliwość złożenia zamówień na indywidualne wzory, przygotowywane według pomysłu klienta – na blaszki lub formy odlewane. Współpraca w zakresie indywidualnych projektów nie ogranicza się do jednej drogi realizacji. Klienci mogą dostarczyć nam gotowe projekty w pliku wektorowym, a my na ich podstawie zrealizujemy zlecenie. Do wykonania zamówienia wystarczy nam również sama idea projektu bądź jeden z elementów przekazanych przez klienta. Jest to możliwe dzięki doświadczeniu naszych projektantów. Dysponują oni niezbędną wiedzą i z chęcią podzielą się właściwymi rozwiązaniami oraz pomysłami. Realizację projektów znacznie ułatwiają nowoczesne drukarki 3D drukujące woskiem, z których korzystamy w codziennej pracy. Pozwalają one na wdrożenie skomplikowanych wzorów przestrzennych, których nie można zrealizować tradycyjnymi metodami. Ponadto drukarka 3D umożliwia przetestowanie prototypów, zanim zostaną one odlane w srebrze. Każda taka innowacja to oszczędność czasu, pieniędzy, liczby wykonanych prób, co stanowi dużą korzyść dla klienta, który ufa naszemu doświadczeniu oraz stosowanym technologiom produkcji.

Dzielimy się wiedzą i doświadczeniem

W siedzibie firmy uruchomiliśmy stacjonarne Centrum Szkoleń Jubilerskich, gdzie prowadzimy szkolenia i warsztaty jubilerskie, z których mogą skorzystać wszyscy miłośnicy tworzenia biżuterii. Zadbaliśmy o to, by w dobie technologii internetowej umożliwić także naukę on-line i dotrzeć do szerszego grona osób. Ponadto inspirację do twórczej pracy można znaleźć w bogatej bazie naszych specjalistycznych artykułów, których bazę nieustannie rozbudowujemy. Zachęcamy do bliższego poznania oferty oraz możliwości firmy 925CRAFT i osiągania wraz z nami kolejnych sukcesów w branży jubilerskiej.

PRODUCENT 925CRAFT

Solidny partner w biznesie

Oferta 925CRAFT to szeroki wachlarz półfabrykatów do biżuterii, kamieni oraz akcesoriów do biżuterii, dzięki którym nasi Klienci odnoszą sukces na rynku jubilerskim, tworząc piękne dodatki, zarówno oryginalne, jak i będące odpowiedzią na aktualne trendy. W naszym sklepie znajdą Państwo tysiące produktów, wśród których są srebrne bazy do pierścionków, naszyjników, bransoletek, kolczyków, spinek do mankietów, łańcuszki na metry oraz z zapięciem. Asortyment zawiera również ogromny wybór zawieszek oraz niezbędne elementy jak zapięcia, zakończenia, kółka montażowe, czyli wszystkie niezbędne półfabrykaty do biżuterii. W naszym asortymencie odnajdą Państwo także wysokiej jakości kamienie do biżuterii marki GAVBARI: kamienie naturalne - szlachetne i półszlachetne, perły hodowane oraz kryształy, które dodadzą elegancji i charakteru wielu projektom jubilerskim.